İçeriğe geç

Hakkımızda

2014 yılında başlamış bir yolculuk.

Sosyal medyanın gücünü görmüş, çocuğum için, hepimizin çocukları için, geleceğimiz için ne yapabiliriz kaygısı ile yola çıkmış bir babanın yolculuğu. Sosyal medya üzerinde çoğunlukla ailelerden oluşan, özel eğitimcilerin ve uzmanların da olduğu şu an 20.000’in üzerinde takipçiye sahip bir bilgi paylaşım grubunun kurucusu. Genellikle annelerin aktif olduğu otizm camiasında farklı bir ses, Efe’nin babası Harun Mısırlı.

Grup üzerinden yapılan çok yararlı paylaşımları daha somut bir sonuca dönüştürmek, sanal ortamda başlayan bu dayanışmanın, bilgi paylaşımı ve güç birliğinin, ülke geneline yayılması, aile ya da uzman, yolu otizm ile kesişen herkesin buna dahil olması hedefiyle e-dergi yerine basılı dergi olarak yayın hayatına başladı – OTİZM’li Dergisi.

Dolu dolu içerikleri ile 5 dergi basıldı. Çok güzel dönüşler oldu. Fakat çeşitli sebeplerle, yayınlar devam ettirilemedi.

Ve şimdi yeniden, yeni bir format ile, yine karşınızdayız.

Yine özel anne ve babaların gönüllü çabaları ile devam eden bu dergi projesi, güzel gönüllü eğitimci, uzman ve ailelerin katkısı ile hızla yoluna devam etmektedir.

Otizm adına, diğer özel gereksinimli bireyler adına, hepimizin sesi olmasını dilediğimiz e-dergimizin, çocuklarımız gibi adım adım gelişmesi, doğru ve güvenilir bilgi kaynağı olarak takip edilen bir yayın olması, toplumda gerçek anlamda FARKINDALIK oluşturması ümidiyle çalışmalara devam ediyoruz.

Sesimize ses veren herkese selam olsun.

OTİZM’li Dergisi

İletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Gönüllü ekibimizde kimler mi var? Tıklayın…